Jūsų krepšelis

Susisiekite paštu: info@skardos.eu

Nemokamas siuntimas nuo 50EUR

     

Lazerinis pjovimas; jo rūšys ir privalumai

Lazerinis pjovimas – tai apdirbimo būdas, kurio metu lazerio spindulys dideliu tankiu ir reikiamu dažniu (priklausomai nuo medžiagos ir jos storio) veikia medžiagą.

Yra 4 pjovimo rūšys: vandeniu, plazminis pjovimas, anglies dioksidu (CO2) ir „fiber“ lazeriu. Trumpai apibūdinsime kiekvieną jų:
Pjovimas vandeniu – lakštinių medžiagų pjovimas vandens srove;
Plazminis pjovimas – šis būdas tinkamas elektrai laidžioms medžiagoms pjauti. Plazmos stulpas, aukštos temperatūros pagalba, išlydo ir pašalina pjaunamą medžiagos plotą iš reikiamos vietos. Dažniausiai plazmai naudojamas suspaustas oras;
Lazerinis pjovimas CO2 – pjovimas dujomis. Šis būdas daugiausiai skirtas graviravimui, tačiau tinka ir pjovimui. Su CO2 galima pjauti medieną, fanerą, audeklus, stiklą ir jo pluoštus, odą, kartoną, foliją bei gumą;
Lazerinis pjovimas „fiber“ lazeriu – tai pjovimas lazerio spinduliu. Šiuo būdu spindulys pjauna daug tiksliau ir švariau nei mechaniniai pjovimo būdai. Mūsų įmonė pasirinko būtent šį lazerinio pjovimo būdą, nes mūsų naudojamas „fiber“ tipo lazeris užtikrina ploną, lygų pjūvį, neribotas galimybes sudėtingų formų gamyboje bei saugų technologinį procesą. Taip pat pjaunant lazeriu nevyksta mechaninis metalo apkrovimas, todėl atsirandančios deformacijos yra minimalios.

Pjaunant lazeriu galimi maksimalūs gaminio matmenys yra 2000x4000mm, o maksimalus storis – iki 20mm. Gaminį, pagal kliento norus, galime cinkuoti ir nudažyti milteliniu būdu.

Lazerio pagalba metalines detales galima išpjauti ypač tiksliai ir greitai. Tam tereikia turėti apdorotus DXF arba DWG failus (matmenys turi būti pateikti milimetrais) arba pasirinkti brėžinius iš mūsų turimos kolekcijos, kuriuos įkelsime į įrenginio kompiuterį, kuris valdo lazerį ir užtikrina kiekvienos detalės preciziškumą bei jų greitą gamybą. Taip pat didelis pliusas, kad pjaunant lazeriu – detales galima pradėti pjauti net iš vidurio, taip nepažeidžiant metalo lakšto kraštų.

Pagal individualius kliento užsakymus pjauname juodo metalo, plieno, cinkuoto plieno, nerūdyjančio plieno, žalvario, aliuminio ir vario lakštus bei plieno ir nerūdyjančio plieno vamzdžius. Taip pat galime atlikti ne tik serijinius, bet ir vienetinius užsakymus.

„Fiber“ lazerinio pjovimo privalumai:

  • Itin siauras pjovimo plotis;
  • Didelis pjovimo greitis;
  • Puikus kainos ir kokybės santykis;
  • Tikslios detalės, kurios pjaunamos pagal nurodytas koordinates;
  • Jokio mechaninio poveikio apdirbamai medžiagai;
  • Turi nedidelę šilumos poveikio zoną, todėl galima išpjauti sudėtingas formas ir mažas detales;
  • Tikslumas 0,02mm;
  • Nėra mechaninio įtempimo;
  • Mažas pjovimo nuostolis.

Mūsų profesionali įranga bei didelę patirtį metalo apdirbimo srityje turinti komanda užtikrina greitą gamybą, bet aukštą gaminių kokybę. Turima patirtis padės mūsų klientams pasirinkti produktą pagal norus, galimybes bei technines savybes. Taip pat mūsų įmonė neatstovauja tam tikro žaliavos gamintojo, todėl galime Jums patarti ir pasiūlyti geriausius produktus rinkoje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Gamyba per 24h
Matavimo paslaugos
Lankstymas iki 3m
Testuojama Lietuvoje
Mūsų gamybos produktai